Máme pro vás připravenou akční nabídku pro nová připojení

Podrobnosti naleznete ZDE

Podporujeme

Újezd.net spojuje lidi, kde je potřeba. Naším cílem je vést lidi i společnost k úspěchu, rychlosti a spolehlivosti. Věříme, že když se bude dařit jednotlivcům, firmám i komunitě, bude se rozvíjet celá společnost a naše okolí. Podporujeme takové programy, akce a jednotlivce, kteří mají potenciál silného společenského dopadu, usilují o blaho svého okolí, pomáhají ostatním, sportují a vytváří silné pouto sousedství všude tam, kde působíme.

Tři pro zdraví

Od roku 2010 jsme generálním partnerem spolku Tři pro zdraví. Spolek Tři pro zdraví pořádá v Újezdě, Klánovicích a Úvalech cyklistické, běžecké a další závody včetně podzimního populárního Klánovického půlmaratonu.

3 pro zdravi logo

Kangsim Dojang Újezd

Od roku 2015 podporujeme také újezdský sportovní klub taekwondistů Kangsim Dojang. Klub Kangsim Dojang sdružuje oddané bojovníky všeho věku, na které dohlíží zkušení trenéři. Jedná se o jeden z největších tuzemských oddílů, který sklízí velké úspěchy na turnajích.

Kangsim dojang ujezd logo

 

Kangsim Dojang Ujezd foto

                          (Foto: Archiv Újezd.net, 2022)      

Podpora jednorázových akcí

Podporujeme jednorázové akce jako je Den Země, Dětský den a mnoho dalších.V roce 2022 jsme podpořili akci Zažít Újezd jinak, kterou pořádal spolek Ujezd.kom.