Osobní návštěvy na provozovně jsou možné pro technické oddělení a pouze po předchozí telefonické rezervaci.

Děkujeme za pochopení.

Možnosti sledování IPTV

Služby IPTV samozřejmě umožňují i sledování živého televizního vysílání - stačí mít jen dostatečně kvalitní připojení k internetu. Někteří poskytovatelé internetového připojení mají dokonce v nabídce svých služeb také služby IPTV. Vám coby spotřebiteli odpadají starosti s pořizováním nového televizoru - stačí mít chytrou televizi nebo třeba Apple TV. V některých případech můžete dokonce využívat pouze aplikace daných služeb na svém počítači, tabletu či mobilním telefonu, a pokud přímo netrváte na televizi, objedete se bez ní. Službu IPTV stačí jen aktivovat a můžete okamžitě začít sledovat své oblíbené pořady.

KUKI aneb chytrá telka

Kuki je multiplatformní projekt internetové televize s možností okamžité aktivace (i deaktivace). Uživatelům nabízí plno možností správy obsahu, který chtějí sledovat. Televizní programy nabízí služba Kuki v jednotlivých balíčcích, které si můžete libovolně upravovat, a umožňuje také sledování obsahu v HD. V rámci balíčku Kuki Start získají uživatelé za 100 korun měsíčně 46 televizních kanálů, v rámci Kuki Menší mají možnost sledovat 83 kanálů za 200 korun měsíčně. Balíček Kuki Větší pak za 400 korun měsíčně obsahuje 142 kanálů. Kuki nabízí aplikaci pro Apple TV, iOS, i iPad, Android, a sledovat ji můžete také v prostředí webového prohlížeče - stačí se jen přihlásit. Zakoupit si můžete také dodatečné seriálové nebo filmové balíčky, kanálovou skladbu si můžete řadit dle chuti, samozřejmostí je možnost nahrávání pořadů a sledování v zemích EU. Službu Kuki si můžete vyzkoušet na 14 dní zcela zdarma.

Sledování TV

Sledování TV je tuzemský IPTV projekt, v jehož rámci můžete sledovat své oblíbené kanály, a to jak živě, tak i z archivu. Stejně jako Kuki nabízí i Sledování TV možnost záznamu pořadů, ovládání přehrávání, sledování na více platformách (počítač, televize, chytré mobilní zařízení) a možnost sledování i v jiných zemích EU. Při aktivaci služby Sledování TV si můžete vybrat z několika balíčků - základní vás vyjde na 199 korun měsíčně a v nabídce budete mít 82 kanálů, střední za 399 korun měsíčně nabízí 123 kanálů a 91 filmů a největší balíček za 799 korun měsíčně nabízí 159 kanálů a 91 filmů. Samozřejmostí jsou doplňkové balíčky - například pro děti nebo milovníky kinematografie. Službu Sledování.TV si můžete aktivovat zde.

Závěrem

Když byla v celostátních médiích zahájena informační kampaň ohledně přechodu na DVB-T2, řadu lidí vyděsila představa složitého ladění a finančně náročného nakupování kompatibilních zařízení. Je důležité ale vědět, že v tomto případě existují finančně, technicky i organizačně nenáročné alternativy, kdy se uživatel nemusí kromě aktivace starat prakticky o nic. Obrovskou výhodou v oblasti IPTV je i to, že ji nabízí také řada místních poskytovatelů internetu, kdy vám se vším potřebným rádi poradí technici.