Obchodní manažer

Hledáme obchodníky do příjemného a profesionálního pracovního kolektivu.

Náplň práce:

  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků
  • komunikace s technickým oddělením firmy
  • příprava a provádění marketingu, podpory dobrého jména společnosti
  • vytváření internetových a fyzických kampaní, reklamy, kreativního plánování

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vhodného zaměření, anebo praxe v oboru
  • samostatnost, umění jednat s lidmi,
  • cit pro týmovou práci a vřelý vztah k podpoře zákaznického segmentu v regionu
  • obchodní duch a smysl pro férové jednání
  • výhodou je řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou je  základní znalost AJ

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • možnost osobního rozvoje
  • motivační ohodnocení
  • tým profesionálů a jejich podporu
  • odpovídající finanční ohodnocení a benefity
  • práce ve Vašem okolí
  • možnost home office
  • takové ty běžné věci – telefon, počítač, stravenky
  • pro práci v terénu služební vůz