O nás

ABAK s.r.o. – provozovatel sítě újezd.net je stále se rozvíjejcí společnost, která působí na trhu již ….let. Celá sít je vystavěna na nejmodernější technologii a je koncipována tak, aby poskytovala kvalitní připojení nejen koncovým uživatelům, ale také dalším internetovým poskytovatelům a velkým firmám, které kladou na síť ty nejvyšší nároky. 

Po technické stránce je síť připojena několika bezdrátovými páteřními trasami s propustností 1.55 Gbps FullDuplex přímo na páteřní síť prostřednictvím vlastní centrály. Obsahuje několik internetových bran, které se v případě poruchy navzájem zálohují včetně provozu veřejných IP adres a telefonních linek.
V obcích je připojení dále realizováno pevnými linkami nebo bezdrátově prostřednictvím husté sítě přístupových bodů, která zajišťuje rovnoměrné rozložení zátěže a zaručuje uživatelům výbornou rychlost a špičkovou latenci.

Všechny přístupové body sítě újezd.net jsou trvale monitorovány z dohledového centra 24 hodin denně. Pokud by došlo k poruše některého z přístupových bodů, je informován jeden z našich techniků a situaci řeší okamžitě.

Společnost tvoří kvalitní tým, který se skládá z 15 technických odborníků a milého zákaznického centra, které je vám k dispozici na adrese Mladých Bechovic 2 nebo na telefoní lince 246030670 každý všední den od 08:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00. Naši pracovníci sledují neustále trendy v oblasti telekomunikací a účastní se pravidelně nejrůznějších školení a konferencí. Proto vám nabízíme skutečnou kvalitu!